برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
98 1614 100 1
شبکه مترجمین ایران

براک لزنر

براک لزنر در دانشنامه ویکی پدیا

براک لزنر
براک ادوارد لزنر (به انگلیسی: Brock Edward Lesnar) (زادهٔ ۱۲ ژوئیه ۱۹۷۷) یک کشتی گیر حرفه ای آمریکایی، بازیگر، مبارز سابق هنرهای رزمی ترکیبی و بازیکن سابق فوتبال حرفه ای و قهرمان سابق دبلیودبلیوئی می باشد. او همچنین قهرمان سابق سنگین وزن یواف سی بوده است.وی قهرمان سابق کمربند یونیوسال نیز هست.او هم اکنون مستر مانی این د بنک است. لزنر بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ در دبلیودبلیوای حضور داشت. او در این دوره سه بار قهرمان دبلیودبلیوای شد تا بعد از نخستین قهرمانی اش در سن بیست و پنج سالگی، به عنوان جوانترین قهرمان تاریخ کمربند WWE شناخته شود. او همچنین برنده تورنمنت کینگ آو د رینگ ۲۰۰۲ و برنده مسابقه رویال رامبل ۲۰۰۳ بوده است.
ویکی پدیا انگلیسی
کرت هینیگ، دین مالینکو، براد رینگانس
قبل از اتفاقات رسلمنیا ۲۰، لزنر دبلیودبلیوای را ترک کرد و برای مدتی در ان اف ال بازی کرد. او اواخر سال ۲۰۰۵ به میادین کشتی بازگشت و به عضویت NJPW درآمد.
لزنر مقطعی را در ام ام ای سپری کرد. او در اولین مبارزه اش در ژوئن ۲۰۰۷ پیروز شد. در اکتبر ۲۰۰۷ قرار دادی را با یوافسی امضا کرد و مبارزه اولش را مقابل فرانک میر واگذار کرد، اما در مبارزه دوم مقابل هیث هرینگ پیروز شد. در ۱۵ نوامبر ۲۰۰۸، لزنر با پیروزی مقابل رندی کوتور قهرمان سنگین وزن یواف سی شد و در یواف سی ۱۰۰ انتقام شکست مقابل فرانک میر را گرفت تا قهرمان اندسپیوتد شود. لزنر در یواف سی ۱۱۶ از عنوان قهرمانی اش دفاع کرد اما در یواف سی ۱۲۱ از کین ولاسکوئز شکست سختی خورد و عنوان قهرمانی از او گرفته شد.(جای زخم مشتی که براک لزنر در این مبارزه خورد بعد از گذشت سال ها هنوزم روی صورتش مانده است.) لزنر در یواف سی ۱۴۱ بعد از شکست مقابل آلیستر آوریم به فعالیت خودش در یواف سی پایان داد. در آوریل ۲۰۱۲، لزنر دوباره به دبلیودبلیوای بازگشت. او در کشتی حرفه ای چهار با قهرمان جهان شده و با سه قهرمانی دبلیودبلیوای، یک قهرمانی سنگین وزن IWGP، و همین طور قهرمانی سنگین وزن UFC و NCAA دیویژن وان، تنها مردیست که تاکنون به این عناوین دست .
عکس براک لزنر


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

براک لزنر را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

پارچه گرامی

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی براک لزنر   • مفهوم براک لزنر   • تعریف براک لزنر   • معرفی براک لزنر   • براک لزنر چیست   • براک لزنر یعنی چی   • براک لزنر یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی براک لزنر

کلمه : براک لزنر
اشتباه تایپی : fvh; gckv
عکس براک لزنر : در گوگل

آیا معنی براک لزنر مناسب بود ؟           ( امتیاز : 98% )